Showing all 14 results
Out of stock
| Βάρος | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 37 cm |
| Διαθεσιμότητα |
In stock
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 19,2 × 3,2 cm |
In stock
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 19,2 × 3,2 cm |
In stock
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Διαθέσιμο σε 3 με 5 ημέρες |
In stock
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Αξεσουάρ Μπάνιου | |
| Διαθέσιμο σε 6 με 8 ημέρες |
In stock
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Αξεσουάρ Μπάνιου | |
| Διαθέσιμο σε 6 με 8 ημέρες |
In stock
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 8 cm |
In stock
| Βάρος | 5 kg |
|---|---|
| Διαθέσιμο σε 3 με 5 ημέρες |
In stock
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 8 cm |
In stock
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 25 × 5,5 cm |
| Αξεσουάρ Μπάνιου | |
| Διαθέσιμο σε 6 με 8 ημέρες |
In stock
| Βάρος | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 35 × 5,5 cm |
| Αξεσουάρ Μπάνιου |
Out of stock
| Βάρος | 3 kg |
|---|---|
| Διαθέσιμο σε 8 με 10 ημέρες |
Out of stock
| Βάρος | 6 kg |
|---|---|
| Διαθέσιμο σε 8 με 10 ημέρες |
Out of stock
| Βάρος | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 64 cm |
Είδη Υγιεινής για άτομα με Ειδικές ανάγκες ΑμεΑ
Λεκάνη, νιπτήρας, μπαταρία, χειρολαβές, ιδανικά είδη μπάνιου για ΑμεΑ.
No account yet?
Create an Account